top of page

המלצות על מתקשרת - רונית דוד לוי

רונית דוד לוי היא מתקשרת מומלצת ממנה תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה בחיים בכל תחום שתרצו.

המלצות על מתקשרת כמו רונית דוד לוי תוכלו למצוא בהרבה מקומות באינטרנט לנוחיותכם ריכזנו לכם אותם בכאן.

רונית תשמח לתת לכם תקשור טלפוני וכמו כן תקשור פנים אל פנים.

סיגל חדד כותבת:

 

רונית המיוחדת שלי.. שוחחתי איתך היום בטלפון,
ולא יודע להסביר לעצמי אחרי כל שיחה איתך כמה תעצומות נפש יש לי ממך...
ולא משנה אם אמרת לי משהו טוב או פחות טוב. עצם השיחה איתך עושה לי כזה טוב בלב ומעצים ומחזק אותי כל פעם מחדש...
את אפילו לא מבינה כמה כוחות את מביאה לי.
אוהבת אוהבת אותך ותודה לך ❤️❤️❤️

72756055_2552189828172940_1386564590183120896_n.jpg
Design Book

מאיה קרן כותבת:

 

איך אתאר את רונית המלאכית במילים בודדות?

מתקשרת משיכמה ומעלה

אישה נעימה חייכנית

למרות שלא נפגשנו מעולם אני מזהה את החיוך שעל פניה

תוך כדי התקשור אני סומעת יל רונית בעל מה שהיא מדריכה

מספרת עלי פרטים שרק אני יכולה לדעת לא ממציאה ולא מזייפת

הכל אמת!!!

אין עליה רונית היא אלופה בתחומה

לשם כך הגענו לאתר שלה לא?

אין עוד כמותה בתחומה מהממת ומעולה!!!

ממליצה למי שזקוק להארה הכוונה 🌼🌼🌼

בברכה,

מאיה קרן

Adi Heẫling כותבת:

 

רונית דוד לוי 

שמורה לי בטלפון כ"רונית המלאכית"

כי אני לא יודעת מה הייתי עושה בלעדיה,

היא שמעצימה, מכוונת, נוגעת, עוטפת וגם מכפכפת אם צריך.

היא שדייקה לי וביקשה לתת לי לראות כל מה שיש בי.

המסע הקשה הזה לא היה צולח כמו שהוא צולח בלעדיה- בלעדי הכוחות, הרגש, העוצמה, ההכלה ללא תנאי שלה.

 

מלווה אותי 4 שנים בכל כך הרבה מישוריםדרך טלפון, טירוף שעוד לא נפגשנו רק מוכיח לי כמה התדר נוכח עם המון חום, חמלה ואמונה- בי, בדרך שנסללה עבורי.

אין לי מילים שיספרו לעולם מה וכמה את... בשבילי.

 

נכחת בכל כך הרבה נקודות מפנה בחיים שלי ואני חייבת לך כמו שלא אוכל להחזיר לך לעולם... עושה בי משמעות וסדר בכאוס הכי גדול שאי פעם הייתי ואהיה.

 

נשאר לי לאחל לך להמשיך להיות מוקפת בכל האנרגיה היקרה שאת מציפה וחולקת עם העולם מגיע לך הכל.

את לעולם תהיי מה שלא היה לי ו\או לך.

זכיתי בך 👑 מטפלת, מתקשרת ומהממת -מאין-כמוה-

Tamari Zaretski כותבת:

 

רונית היקרה, אני כותבת לך את דבריי כאן משום שהם נועדו לצאת מליבי ולהגיע לשלך והחלטתי דווקא לעשות את זה פה, בפרטי ולא בפרהסיה למרות שכלל אין לי בעיה שאחר כך תפרסמי את זה ברבים ואפילו רצוי.. שכולם ידעו איזו מדהימה את! אז אני אתחיל בלומר תודה.

 

תודה לבורא עולם היקר שכיוון אותי אלייך כאשר ראיתי כתבה איתך בעיתון לאישה ומיד הקול הפנימי שלי אמר לי שאלייך אני צריכה להגיע. ועכשיו אומר תודה לך רונית, תודה על הקבלת פנים הכי נעימה ומרגיעה שיש, על היחס החם והמילים הטובות, תודה על מחזות ותחזיות מדוייקות להפליא ותודה פשוט על היותך את.

 

מוקפת אור ודואגת גם להקרין אותו החוצה ולעטוף אחרים, רואה את הנסתר ומיד הופכת אותו לגלוי ודרך זה מכוונת כל כך הרבה אנשים בחייך ועל כך מגיע לך לקבל בחזרה את כל האושר שבעולם.. אם הייתי יכולה הייתי פונה לכל איש ואישה שנמצאים בצומת דרכים ומכוונת אותם להגיע אליך על מנת להבין איזו פניה הכי כדאי להם לקחת ולהתחזק בעזרת הטיפול המסור שלך עד אין קץ. רונית אהובה, אני באמת רוצה להגיד לך באופן אישי, תודה על שהיית פה בשבילי, מבלי לדעת בכלל, כשהכי הייתי צריכה אותך. על שהרגעת וכיוונת ונתת לי ביטחון מלא על חיי ועל דרכי ורק השכלת לשים לי נקודות של אור במקומות שנראו לי הכי חשוכים..

 

היום, במבט לאחור אני יכולה להגיד שכל מה שחזית נכון במאת האחוזים כי עבר די זמן ודברים הספיקו לקרות. אז תודה שאת קיימת, שאת כאן בשבילי כשאני צריכה אותך ותודה על אהבה אינסופית שהתחברה עם אהבתי שלי לכל העולם הזה בצורה מושלמת.

אוהבת ,תמרי

מירלה לנדברט כותבת:

 

טוב אני חייבת לשתף אותך ואת כולם במשהו וזה נראה לי הפורום הכי טוב שיש...

לפני כשבועיים יצא לי (מסיבות כאלה ואחרות) לנהל שיחה קצרה עם מתקשרת , אחת הידועות בארץ, ( אני לא אציין את שמה כי חלילה אני לא באה להכפיש , אלא לספר על אודותייך.

אני חייבת לציין שאין פה אפילו מקום להשוואה. היא דברה על דברים בעבר שלא היו ולא נבראו. היא הבטיחה משהו שיקרה תוך שבוע, אבל עברו שבועיים וכלום לא קרה.

אבל הדבר הכי משמעותי הוא האופן בו היא מדברת. ההיפך המוחלט ממך. עליך כן אפשר להגיד מלאכית, אנושית, חברה. ואת קולעת בול שאין דברים כאלה.

בזמן הקצר שעבר מאז הפגישה שלנו הספיקו להתממש כמה וכמה דברים ... את ממלאה באנרגיה גם מבלי שתכווני.. אחרי שיחה איתך יוצאים מלאים באנרגיה . לעומתה שאחרי שיחה איתה יוצאים עם הרגשה של בזבוז זמן  ו "על מה היא מדברת "?

בקיצור, אין דברים כמוך. מדריכה רוחנית!!!

למרות שאני משגעת אותך המון, אין ספק שאחזור אליך בקרוב!

אוהבת אותך, מירלה לנדברט

72342931_2507238529512245_11945635919534

שרייה נויסמן כותבת:

 

ראיתי אותך לפני כמה שנים בכנס, והתאהבתי. דיברת עם משהו שאת כנראה ראית ואני לא, בדיאלוג פתוח, חכם, מרגש ומצחיק. מאז נשארת אצלי בזכרון ופניתי אלייך לפני כחודש לייעוץ בכמה תחומים.

 

קודם כל, את מקסימה,תרתי משמע.

נתת לי עצות פרקטיות, רעיונות וכלים שניתן ליישם בחיים.'קראת' נכון את המפה וכל הפגישה התקיימה בקבלה, אהבה, חן, הומור וקלילות. את מדוייקת, מבינה עניין וקשובה.

תודה מעומק ליבי.

מעריכה אותך מאד ואוהבת עוד יותר,מאחלת לך מלא טוב, בריאות ושמחה.

תודה, שרייה נויסמן

Lauren Royce כותבת:

רציתי לומר תודה מכל הלב לאישה ששינתה לי את החיים וליוותה אותי ברגעים הקשים והמאושרים ביותר. מעולם לא התרשמתי כל כך מבנאדם, הפתעת אותי בכל פעם מחדש עם האמת שלך את מוכיחה לי למה לא משנה באיזה מקום אני בעולם ,   גם או כמה רחוקה תהיי , תמשיכי ללוות אותי גם אחרי 4 שנים. מי שמכיר אותי , יודע כמה אני סקפטית.

אבל אני יכולה לומר בלב שלם, שניחנת במתנה אלוהית וזו זכות להיות חלק מהקסם שלך.

Lauren Royce

סיגל חדד כותבת:

 

רוניתי היקרה ביקרתי אצלך ביום חמישי עם חברתי לטיפול אנרגטי…מהמרכז ישר לנהריה הרחוקה..יצאתי עם תעצומות נפש אדירות לא האמנתי שאפשר לבכות בטיפול כזה…הייתה לי חוויה יוצאת דופן, נהניתי מכל רגע את מדהימה רגועה שלווה ועם תעצומות כאלה גבוהות ואנרגיות מדהימות, אוהבת אותך ותודה על הכלל  — ‏‏מרגיש/ה ‏מאושרת‏.

סיגל חדד

איריס דהן כותבת:

 

רונית דוד לוי אהובה. העונג כולו שלי. שמחתי לארח את כל מי שהגיע לערב שלך. אין כמוך .

היה ערב מרגש עוצמתי ומעצים.

את פשוט אלופה. נגעת בכולם. השארת אותנו מרותקים למיידע מדויק.

תודה שהגשמת לי חלום. 

זכיתי בך אחותי. את פשוט אלופה.

איריס דהן

שירן סרור כותבת:

 

רונית פשוט מלאכית, מאירה את הדרך .מומלצת בחום למי שצריך חיזוקים תמיכה והכוונה.

 

אישה אמתית מצחיקה נעימה מקצועית ומקצוענית אי אפשר שלא לאהוב אותה.

 

והכי חשוב מדויקת בכל מה שהיא אומרת!!! רונית היא הדבר האמתי!‏

שירן סרור

לימור סימן טוב כותבת:

 

רונית יקרה. תודה רבה על כל התמיכה היום בבוקר. עזרת לי להבין את כל מה שקרה לי ואת הסיבות לכך ובנוסף נתת לי דרכים להתמודד ולשפר את הרגשתי.

 

לא סתם את מתקשרת עם מלאכים-את מלאך בעצמך!!!

 

תודה

איריס דהן

המלצות נוספות 

בס"ד רונית יקרה כל מסריך בול ואפילו דברים שאמרת מזמן כן אפילו הברז הדולף שתארת וראית בביתנו ( הבית יד שניה שעברנו אליו) אכן קרה ,כולל דברים לגבי בני ועוד אין ספור דברים הכל אמיתי ,וגם במסר האחרון שנועצתי בך עבור בני בבעיה לא פשוטה תשובותיך היממו אותי ובני שסיפרתי לו אישר לנכון כל מילה(בני ילד עם בעית תקשורת כך שלהוציא ממנו לעיתים מה מפריע זה ממש לא מובן מאליו ואת הצלחת ) את יועצת רוחנית במלוא מובן המילה עם ראיה מהממת עד לפרטים הכי קטנים וחשובים ומכוונת ברגישות ותבונה כל תשובה שלך כל כך מועילה והכל עם רגישות ונדיבות וראיה פולחת הנסתרות ועצות של התשובות שלך שוות זהב אוהבת ומודה על שזכיתי להכירך.

תודה רבה מהלב,יעל

המלצה על רונית המתקשרת

וביום ביכורים זה- אני מודה לך רונית, על הזכות שהיתה לי להכיר אותך.

על המילים המעודדות והצפי העתידי המדויק.

כל התחזית שלך- בדיוק מופתי!

אוהבת אותך,

לורי ש.

בס"ד

רונית יקרה כל מסריך בול ואפילו דברים שאמרת מזמן כן אפילו הברז הדולף שתארת וראית בביתנו ( הבית יד שניה שעברנו אליו) אכן קרה ,כולל דברים לגבי בני ועוד אין ספור דברים הכל אמיתי ,וגם במסר האחרון שנועצתי בך עבור בני בבעיה לא פשוטה תשובותיך היממו אותי ובני שסיפרתי לו אישר לנכון כל מילה(בני ילד עם בעית תקשורת כך שלהוציא ממנו לעיתים מה מפריע זה ממש לא מובן מאליו ואת הצלחת ) את יועצת רוחנית במלוא מובן המילה עם ראיה מהממת עד לפרטים הכי קטנים וחשובים ומכוונת ברגישות ותבונה כל תשובה שלך כל כך מועילה והכל עם רגישות ונדיבות וראיה פולחת הנסתרות ועצות של התשובות שלך שוות זהב אוהבת ומודה על שזכיתי להכירך תודה רבה מהלב. 

יעל

רונית היקרה אני רוצה לשתף אותך ואת כל חברי הפייסבוק בבשורה משמחת וחשובה ולשמח אותך, לפני כחצי שנה שוחחנו ונתת לי יעוץ והכוונה בענין הבן שלי … אם את זוכרת נורא הייתי לחוצה ודאגתי שהכל יסתדר לי איתו ואוכל להעביר אותו בית ספר… עשיתי כל מה שאמרת לי ובנוסף עשית תיקשור וראית בבירור שאני אצליח במטרה שלי .אם זכור לך אפילו אמרת לי שזה יהיה באמצע חודש מרץ … וזה אכן כך .. כל מילה שלך בסלע כל מה שאמרת לי לעשות הצליח לי וקלעת בול שאני אוציא אותו מהמסגרת שלא מתאימה לו … נילחמתי והצלחתי ואני רוצה להודות לך כאן מכל הלב שלי תודה רבה רבה לך מלאכית שלי ואני ממליצה בחום ואהבה עליך מי שמכיר אותך ועושה על פי הייעוץ שלך לא מפסיד כלום ההפך יוצא ברווח משתלם בחיים ….

אוהבת אותך מאוד מאוד שוש

רונית יקרה, אחרי שהטרדתי ושיגעתי אותך בפרטי אני חייבת לומר לך, מי כמוך יודעת שאיזה תקופה אני נמצאת, ואיזה טירוף פנימי רוחני נפשי אני עוברת ואת תמיד שם! מחזקת, אומרת את המילים הנכונות שמחזקות ומרימות ומעודדות את הנפש. אחרי השיחה האחרונה שלנו הרגשתי שאני ממש עומדת לאבד את עצמי מרוב הלחץ והמתחים. הבוקר הגיע ורוב התהפך ב180 מעלות. האנרגיות ששלחת לי הכוח והמילים שחיזקו אותי עזרו לי להתאפס על עצמי ולהתחיל לנוע קדימה. ברוך השם הצעד הכי קשה ומשמועתי שהיה עלי לעשות נעשה לפני מספר רגעים ועבר יחסית בקלות . את מלאך!! את פשוט המצילה שלי האנרגיה הטהורה שמעוררת אותי תמיד. אין מילים בפי להודות לך על הכל!!! מוקירה מעריכה ואוהבת אותך. תודה רבה על מישהי שאת וכל מה שאת!!!

שירן סרור

המלצה על רונית המתקשרת

רונית את מדהימה. במהלך טיפול טלפוני שרונית העניקה לי עוצמת האנרגייה שעברה אליי הפילה אותי תרתיי משמע מהכסא, נזקקתי לכמה דקות התרגעות והתנקות מהבוץ שכיסה אותי לאחר הנפילה. אבל זה לא הדבר העיקרי בסיפור, העיקר הוא מה שרונית העבירה אליי וזה נשאר ביני לביני. כפי שרונית אומרת בתחילת השיחה כדאי לרשום או להקליט מכיוון שחמש דקות לאחר מכן היא שוכחת הכל.

תודה רונית את מדהימה!!!

דרור

אלופה בלשון המעטה
אישיות נעימה ואיכפתית
מתקשרת בחסד עליון מסרים מדויקים
ומכוונים לדרך הנכונה
הגעתי אליה בסימני שאלה רבים
יצאתי עם חיוך קורן האירה לי את
הדרך
תודה אלופה
תבורכי

לאה כהן

רונית יקרה. לפני כשנה פניתי אליך בטלפון. ענית לי בקול מרגיע. הייתי אבודה. לא מצאתי מנוח. תקשרת לי ובעזרת המלאכים שלך כיוונת אותי לדרך חדשה בזוגיות שלי. ראית בתקשור כיצד בעלי מצא עניין בחיים ואילו אני הייתי אבודה בלעדיו. תקשרת לי והדרכת אותי למי לפנות לשם העצמת החיים שלי. מצאתי עניין בחיים. אני היום במקום אחר ונפלא. לשם שמירת הסודיות לא אכתוב את שמי אך כיום אני מופיעה בתקשורת והחזרתי לחיי את הביטחון שחסר לי.

בתודה י.ק

באתי סקפטית, נשארתי פעורת פה. ידעת עלי דברים אישיים שרק מלאכים יודעים.

דרך התקשור התחברת לנשמתי וקיבלתי הכוונה מדהימה.

מברכת אותך בכל לבי.

תודה ש. ל

למדתי אצל רונית תקשור בעזרת תהלים. רונית חנכה אותי לאנרגיית דוד המלך והחניכה הייתה מדהימה. 

מאז, רכשתי כלי נפלא לתקשור ואני מתקשרת למשפחתי ולחבריי.

ממליצה בחום על רונית כמורה רוחנית.

תבורכי נעמה ש

רציתי לשתף אתכם יקרים באמיתות המסרים של רונית היקרה גם באיבחון של בני.  גם במצב בריאותי שלי שקרה בדיוק כמו שאמרה ובעצם מכל הכוונותיך היו נכונות גם אם חלקן הגיעו באיחור את מדהימה ומקסימה חיבוק גדול וישר כוח אני מתפעלת על היחס שלך פשוט מדהים,,לא רואים דברים כאלה, נתת לי להרגיש כל כך בנוח כאילו אני מכירה אותך שנים. התיקשור שלך היה קולע ביותר, הפרטים הקטנים והגדולים שדייקת- מדהים אני רוצה לשתף אתכן במעט פרטים, שאף אחד בעולם לא היה מסוגל לדעת, שאף מקובל גם לא ידע- והיא ידעה עברתי 3 פעמים דירות אני גרה בקומה שנייה ויש שם הרבה אור אני גרה בבניין הדירה הראשונה הייתה חשוכה, עם אנרגיות קשות ורוחות ותבינו, אני גרה בארה"ב,אין שום סיכוי שהיא יכלה לברר ולדעת את זה {בעיקר בגלל שכול החשבונות שלי רשומים על שם משפחתי הקודם אני ממש ממליצה בחום לכולם לקבל תיקשורים ממנה, לא תוכלו להתעלם מרמת הדיוק ממליצה מאוד מתוך ההתנסות האישית שלי, פשוט הוקסמתי ושוב תודה לך על זמנך ועל היחס

צפנת- ארה"ב

הייתי אצל רונית בטיפול ותקשור אנרגטי. רונית טיפלה בעזרת הילינג בכאבי הרגליים שלי. בזמן הטיפול חשתי כיצד הכאבים נמוגים ואכן לאחר כשעה הכאבים חלפו.

אני ממליץ בחום-

תודה שאול ב.

לפניי כמה חודשים פניתי אליך בנושא הגירושים שלי. ליווית אותי בתקשורים מדהימים!! קלעת והסברת לי את העומד לפניי ופעלתי לפי התקשורים שלך.

אני מודה לך , לאור שלך, למדריכים הרוחניים שלך- את מדהימה!

ממליצה בחום לכל אחד על רונית כמתקשרת הטובה ביותר .

זכות לי להיות איתך.

מכל הלב – מלינה י.

רונית היקרה. פניתי אלייך לפני כשנה וכל תחזיותייך התמלאו. מסרת לי בטלפון פרטים לגבי בן זוגי שאני עתידה לפגוש. תיארת כיצד הוא נראה ומה עיסוקו.

את מדהימה! תודה מכל הלב ועוד נשתמע בקרוב.

דליה נ. נתניה

רונית המקסימה השבוע פגשתי אותך לפגישת תקשור ותקשרת עבורי מסרים מאמי האהובה שהלכה לעולמה לפני 4 שנים. 

תקשרת אותה ומסרת לי מסרים מדהימים למשפחתי לילדיי. אין דברים כאלה!!!אני ממליץ עלייך בחום לכל מכריי ולמשפחתי ובטוח שניפגש בקרוב.

בהערכה ובידידות,מנחם ח.

רונית היקרה,

אספר לך שדיברנו לפני כחצי שנה ותיקשרת לי בטלפון. הייתי סקפטית מלכתחילה. שאלתי אותך לגבי מציאת אהבת נפש – חיפשתי זמן רב ועצבות הייתה איתי. למען האמת, ברגע שתיארת לי מדוע אני חסומה רגשית ,די התרגשתי- כיצד יכולת לדעת מי אני מבלי לראותי בכלל???תיארת לי את הבחור שאכיר וידעת למסור לי על אופיו וכיצד ניפגש!!!הייתי סקפטית במשך זמן רב אבל- וכאן אני ממליצה לכולם לקרוא- קרו דברים לפי ההתרחשות שאמרת לי!!פעלתי לפי הוראות התקשור ואכן פגשתי באחד שלי!התקשור שלך מדויק!!!! סקפטית אני כבר לא! מאמינה גדולה- כן וזו הגדולה שלך. את אמתית, ישרה ואני מליצת יושר .

אוהבת אותך ותודה לך ולמלאכים שאיתך.

שיר ד.

עשיתי עם רונית 2 תקשורים טלפוניים ולא התאכזבתי. התחזיות שלה מדהימות פשוט:)מאמינה שעוד אגיע אליה לחניכה לתקשור..ממליצה עליה באמת בחום רב! מכל הלב!! לא רק שהיא דייקנית, ומתקשרת ברמה גבוהה כל כך עד כדי ידיעת פרטים ממש קטנים, היא גם תמיד תמיד רואה את חצי הכוס המלאה, נותנת מילה טובה ותחזית אופטימית. ממלאת באנרגיות.

באמת מלאך בין האנשים.

ישר כוח .סיוון

בערב תיקשור בקידרון פגשתי לראשונה את רונית ופשוט הייתי המומה וכל הקהל שם היה עם פ פעור כי רונית פשוט יודעת דברים שאף אחד לא יכול לדעת אם לא יספרו קודם,את מדהימה וטובת לב רונית ואני שמחה שפגשתי בך. 

מיכל

רונית היקרה.

פגשתי אותך בערב תקשור . הדהמת אותי וריגשת אותי כשהעברת לי מסרים מאמי המנוחה. היית מדויקת ומרגשת. התרגשות כזו מזמן לא חשתי. המילים שאמרת לי, העצות המדהימות שלך עזרו לי בדרכי החדשה. את מקסימה ונהדרת ואמליץ עליך לכל חבריי.

אוהבת אותך. מירית א.

אין מספיק מילים להביע את שברצוני לומר….מודה ליקום על המפגש בייננו.

ידעתי בתוכי שאני מוכנה ושיהיה לי הכבוד שאת זאת שאני ירצה שתוליך אותי ותנחה את אשר לא מצאה נפשי מנוח. את נגעת במקום שרבים אחרים לא צלחו. תודה על המפגש בייננו ותודה לך על הסכמתך לעזרה. עוטפת אותך באור גדול ואהבה

♥שחף

רציתי רק לומר שרונית אישה פשוט מדהימה . הנתינה שלה פשוט יוצאת מן הכלל והיא נותנת את כולה למען מי שבא אליה. פניתי אליה לפני כ-3 שבועות(בערך). עשיתי אצלה ניקוי אנרגטי להוצאת טפיל אנרגטי .הטיפולים היו מרגשים, מושקעים, יוצאים מן הכלל ומדהימים – טיפול בעזרת ישויות אור- מלאכים.

היא משלבת בטיפול מס' אלמנטים במקביל שאני לא מבין בהם כמו: רייקי,היליניג וכו'.היא עובדת ומאזנת עם קריסטלים. עברתי אצלה 3 טיפולים ובטיפול השלישי היא אמרה לי שהטיפול תם ונשלם. היא בן אדם אמיתי והיא ממש מקסימה, נינוחה ומחייכת מכל הלב. היא ממש צינור שדרכו עובר אור.

אם אתם זקוקים למטפל באזור הצפון היא מבחינתו בינגו – מעל ומעבר.

עידן

רוניתי המיוחדת שלי...שוחחתי איתך היום בטלפון,

ולא יודעת להסביר לעצמי אחרי כל שיחה איתך כמה תעצומות נפש יש לי ממך...

ולא משנה אם אמרת משהו טוב או פחות טוב. עצם השיחה איתך עושה לי כזה טוב בלב ומעצים ומחזק אותי כל פעם מחדש...

את אפילו לא מבינה כמה כוחות את מביאה לי...

אוהבת אותך ותודהה לך 🧡🧡🧡

סיגל חדד

bottom of page