top of page

מן התקשורת

הכירו מקרוב את המתקשרת רונית דוד לוי

מגוון כתבות שונות מאז ועד היום בעיתונים ומדיות שונות

עיתון "לאישה" כתבה על רונית דוד לוי המתקשרת 5.2013

רונית דוד לוי כתבה בעיתון "לאישה"
רונית דוד לוי כתבה בעיתון "לאישה "
כתבה על רונית דוד לוי-מתקשרת

עתון מעריב כתבה על רונית דוד לוי המתקשרת  12.2016

כתבה- רונית דוד לוי- כתבה בעיתון שארם -יוני 2011

כתבה באתר רינונים 12/3/2012

כתבה על רונית דוד לוי בעיתון וסטי

המיסטיקאית רונית דוד לוי היא דור רביעי בתחום זה.

 

כתבה : רונית קיטאי

היא היתה רגילה לראות בביתה נשים שמגיעות אל אמה שנודעה כפותרת חלומות ופותחת בקלפים רגילים. משפחתה של אמה באה ממרוקו ,שם סבתה של אמה טיפלה באנשים בעזרת צמחי מרפא ו'קראה' להם בקפה.לאחר שעשתה הסבה מקצועית היא עוסקת כיום בתיקשור טלפוני או בפגישה אישית עם לקוחותיה
מספרת לי רונית דוד לוי : 'בשבילי זה היה מחזה רגיל בילדות לראות נשים הבאות לשאול בעצתה של אמי וזה היה חלק בלתי נפרד מההווי המשפחתי שלי. אמי קיבלה מסרים לגבי חיי אנשים ושמה הלך לפניה בין חברותיה.
נולדתי בנהריה, וכבר בילדותי קיבלתי בחלומות מסרים העתידים להתרחש וזה היה חלק משגרת יומי.הייתי מדליקה נרות ומבקשת בקשות ,ראיתי אנשים וידעתי עליהם,מי הם, מי בני משפחתם, מי מלווה אותם. קיבלתי מסרים מקרובי משפחה שנפטרו , ראיתי חזיונות אך לא ידעתי שהמסרים שאני מקבלת ורואה בעיני רוחי נקראים תיקשור.
בבית הספר הוגדרתי כילדה שקטה, חולמנית. בכל תעודה בבית הספר נרשם: 'בעלת פוטנציאל אך לא מממשת אותו'.לימים הבנתי שהשעות בהם ישבתי בכיתה וראיתי את הישויות המלוות את המורים, היו חלק משגרת יומי כמתקשרת.
התחתנתי בגיל 23 עם אהוב נעוריי ובמשך השנים נולדו לנו שלוש בנות מקסימות.במשך השנים עבדתי כמנהלת חשבונות וכחשבת שכר ,למדתי איפור כלות, קונדיטוריה ומחשבים.אך לאחר שהחלטתי לעשות הסבה מקצועית לטובת התחום שהכי מדבר אל לבי, אני עוזרת כיום לאנשים מכל קצוות הארץ. בתיקשור טלפוני או בפגישה אישית.
מקרה מדהים קרה לי בזמן שעבדתי כשכירה. זה היה אחד מאותם ימי לחץ במשרד.. המנהל שלי קרא לי לחדרו להעביר תדריך לקראת נסיעתו לחו'ל. נכנסתי למשרדו, התיישבתי והתכוננתי לכתוב את שהכתיב לי. בעודי רושמת את הוראותיו חשתי בתנועה מאחורי גב המנהל. עמדה שם דמו של גבר כחוש. שיערו בגון בהיר ועיניים לו בהירות הדמות לבשה בגדים עם טלאי צהוב. שמעתי קול האומר :'סבא שלמה מוסר ד'ש'.
ניסיתי להתרכז בדברי המנהל שלי. כתבתי את שאמר לי אך שוב ושוב שמעתי קול האומר לי :'סבא שלמה מוסר ד'ש'. שאלתי את המנהל שלי אם הוא הכיר אדם בשם שלמה, ותשובתו הנחרצת היתה
"לא! רונית תתרכזי במטרות שלנו'."
חזרתי הביתה מאוכזבת מאוד. קיבלתי מסר, ראיתי דמות משמעותית אך היא לא הייתה שייכת למנהל שלי. המסר היה חד ולא ידעתי מה עושים. לפתע התקשרה אלי חברתי היקרה. סיפרתי לה שאני חשה עצבות והיא הזמינה אותי אליה לקפה. בעוד שתינו משוחחות על היום יום ,סיפרתי לה שהיום קיבלתי מסר ואינני יודעת מה לעשות 'מה שם הדמות?' היא שאלה. אמרתי לה שלדמות קוראים סבא שלמה והוא מוסר ד'ש.
מיד זינקה חברתי מהמקום 'רונית, סבא שלמה זה הסבא שלי! זה מסר עבורי. חברתי הרימה טלפון לאביה ואמרה לו שיש ד'ש מסבא שלמה.למחרת התקשרה אלי חברתי נרגשת מאוד. רונית את לא תאמיני למה שאספר לך. אתמול הייתה האזכרה של סבא שלמה ואנחנו כמעט פיספסנו אותה ומזל שהזכרת לנו. עד עכשיו, למרות שעבורו שנים אני עדיין בהלם כיצד הגיע מסר מסבא שלמה להזכיר את האזכרה שלו לבני משפחתו'.

בגיל 35 חיי קיבלו תפנית מדהימה.לילה אחד בעודי שוכבת במצב שאני קוראת לו נים, לא נים, דהיינו, בין ערות לשינה, חשתי שגופי מוחזק ולפתע הרגשתי שהמצח שלי נפתח (העין השלישית) מסביבי היו ישויות לבנות וחשתי שלווה ורגועה.
לתוך ראשי החלו להקרין אורות לבנים. ראיתי דמויות של צדיקים וסמלים שנראו כספירלות.
לא פחדתי. התחושה הייתה מוכרת, כאילו וידעתי מתמיד שאותם צדיקים יבואו אלי.
אינני יודעת כמה זמן שכבתי כך כשאני רואה חזיונות מרהיבים אך בבוקר קמתי אדם אחר.
קעבלתי יכולת ראיית רנטגן ואני יכולה לראות מה מתחולל בגוף של בן אדם.
לקחתי לידי ספר תהלים והמסרים שקיבלתי עבורי היו מדהימים. נאמר לי שיעודי הוא לעזור לאנשים. דרך התהלים קיבלתי תובנות מה עלי לעשות בחיי אלו.ביום בהיר, נפתחו עבורי שערי שמים. בהיותי אדם סקרן, התחלתי ללמוד את נושא המיסטיקה והטיפול האנרגטי ..
אני משתמשת בספר תהילים , בו אני מוצאת חיזוקים למידע שקבלתי ממדריכים וישויות אור גבוהות בזמן תקשור. מסרים מדהימים עבור אנשים.
במשך הרבה שנים למדתי רייקי , הילינג קבלי , ביואנרגיה ושיטות מדיטציה ובזכות הלימודים העשרתי את עולמי הרוחני.בתהליך הריפוי יש עמי מלאכים וישויות אור . אנשים באים לעזרה בטיפול במחלות,ואני מטפלת באנרגיות מרחוק ובקליניקה שלי.תהילים,טארוט, קריסטלים, מטוטלת הם חלק משגרת יומי.
אליהו הנביא, רבי שמעון בר יוחאי ניגלו לי בחלום וכך ידעתי שאני מתקשרת אותם.
נפטרים נגלים לי ומוסרים מסרים לאנשים.אני מחוברת למועצת התשעה: תשעה מלאכים. מתקשרת את רבי שמעון בר יוחאי. מתקשרת את אליהו הנביא. מתקשרת את אור הבורא
איך אני עוזרת לאנשים?

אני שומעת את קול האדם ומקבלת חזיונות עבורו. המסרים מדויקים.
את הידע וכוחות הריפוי אני מקבלת בתקשור ואני מספרת לשואל הכול אודותיו, משפחתו, נפטרים שרוצים להעביר לו מסר.אני יכולה לומר לבן אדם מה יהיה בעתידו, מייעצת ומכוונת בחיים, כמו: מכירת בית, מגורים, החלפת עבודה או פתיחת עסק עצמאי. אדם שלא בטוח בבחירת בן זוגו או שותף לעסק. רבים סובלים מבעיות רפואיות. אם אני רואה שנשקפת סכנה לחייו של בן אדם אני מזהירה איתו בלי להפחיד. אני בודקת אם יש על האדם עין רעה ומסירה את העין בעזרת עופרת ותפילות.
אני מחזיקה ביד את ספר התהעלים שלי וקריסטל שאותו אני בוחרת לפי דברי ההדרכה שלי. בזמן ההתחברות לנשמה של האדם נפתח מולי מסך אנרגטי בו מראים לי את האדם ואת חייו, מה יעודו בעולם הזה, אילו שעורים רוחניים הוא בא ללמוד בעולם הזה. אני רואה את גלגוליי האדם ויודעת לספר מה עליו לעשות. אני נכנסת לטראנס בו אני מקבלת מידעים על האדם. מתקבלים שמות, זמנים ועוד.
מה הייחודיות שלך?
'אני מתקשרת לאדם ומעבירה תקשור גם מבלי שהאדם יהיה מולי.זה נעשה דרך ריפוי מרחוק ותיקשור טלפוני. אני מקבלת את המסרים בצורה מדוייקת ומעבירה למבקש את התשובות הנאמרות. אני מתחברת לאנרגייה של השואל מולי נפתח מסך אנרגטי ובו אני רואה את האדם סרט אנרגטי ומעבירה לו את שנאמר. רבים שואלים אותי, איך את עושה זאת מבלי לראות אותי- זה מדהים גם אותי לדעת מה יתקבל בזמן התקשור. אני מחברת למלאכים דרך מדיטציות והחיבור חזק מאוד.פעם בשבוע אני משתתפת בתוכנית רדיו ועונה לשאלות מאזינים. כיום אני משלבת קינסיולוגיה וריפוי לנשמה עם פרחי באך, תמציות קריסטלי
ם.

כתבה באתר אישה 

מאת חגית רימון- מנהלת אתר אישה

הנה מה שכתוב בכרטיס הפייסבוק של רונית דוד לוי: מתקשרת מלאכים, מסרים מתהלים, הילרית קבלית. אני מכירה את רונית, ומה שאני אוהבת אצלה זה את שמחת החיים והאנרגיה הטובה שזוהרת ממנה. מתוך סקרנות החלטתי לראיין אותה, והנה התוצאה.
ממתי את מתקשרת? אילו זיכרונות ילדות יש לך? הרגשת שונה מאחרים?
כבר כילדה הייתי מקבלת מידע על אנשים דרך התקשור. ישבתי בחדרי וראיתי חזיונות על הקיר. ראיתי דמויות שבאות ומדברות איתי וזה היה דבר רגיל בחיי … חשתי שונה מילדים אחרים…
בלילה אחד בגיל ארבע, הופיעו שני מלאכים בחדרי. חשתי אנרגיות אור סביבי . המלאכים עטפו אותי בכנפיהם, העלו אותי לעולם שנראה גן עדן בו חיכו לי מלאכים רבים. עליתי ליקום מדהים בו ראיתי את ייעודי בעולם זה.
הייתי מקבלת מידע לגבי אירועים שונים שעתידים להתרחש –כמו מה יהיה בגן הילדים, בבית הספר… ידעתי מה צפוי יום אחרי וראיתי סיטואציות בתקשור … לא ידעתי שזה תקשור, זה היה לי טבעי מאוד… היה מקרה מדהים שזכור לי עד היום, הייתי בת 10- בימי רביעי אהבתי לרכב על האופניים ולנסוע לספרייה העירונית. זה היה יום רביעי כמו כל הימים והתארגנתי לנסיעה, לפתע "שמעתי" קול האומר לי שהיום לא לנסוע לספריה אלא להישאר בבית… נשמעתי לקול הפנימי ולא נסעתי לספריה כהרגלי וישבתי מול הטלויזיה לצפות בתוכנית שאהבתי… לפתע החלו קטיושות לרדת על העיר שלי וקטיושה אחת פגעה בדיוק במסלול שבו הייתי אמורה לנסוע ואותה קטיושה הרגה אדם שרכב על אופניו…
עוד מקרה- הייתי בכתה ה'. חברה טובה שלי הביאה לבית הספר טושים חדשים… ביקשתי אותם בכתה כדי לצייר. בסיום השיעור פנתה אליי אותה חברה וביקשה את הטושים בחזרה. הם לא היו אצלי ואמרתי לה שהם לא נמצאים… אותה חברה התחילה לקרוא לי בשמות וצעקה עליי לפני כל הכתה.בבית בערב, בכיתי מאוד והדלקתי נר. ביקשתי מהנר שהטושים ימצאו בארון של המורה. למחרת הגעתי לבית הספר ובשעה השנייה פנתה אלי חברתי ואמרה שמצאו את הטושים בארון של המורה- נדהמתי!! אני זוכרת שבתור ילדה הייתי מדליקה נר ומבקשת ואותן בקשות היו מתמלאות… ואף אחד מעולם לא הדריך אותי לעשות זאת..
בכל תעודה של סיום כתה היה כתוב –"יש לילדה פוטנציאל אך אינה מממשת אותו"… הייתי ילדה חולמנית. ראיתי בכל מקום את המדריכים הרוחניים של האנשים, ראיתי יישויות שדיברו אליי… זה היה לי טבעי מאוד. הייתי מתקשרת דרך נגיעה בשיער ראשי וחלימה.

ידעתי מראש מי תיכנס להריון. מתי היא תתחתן ומי יהיו ילדיה ועוד ועוד. התקשור הגיע גם בחלומות- הייתי מקבלת מסרים מההדרכה הרוחנית שלי בחלומות וכל שראיתי בחלום התגשם…
במשפחתה של אמי הנשים מקבלות מתנה מתדהימה- ידיעת הנסתר. זכור לי שהייתי יושבת עם סבתי, עליה השלום והיא לימדה אותי רזים וסודות… לא מזמן היא נגלתה לי בחלום והיה זה מוחשי מאוד.
מהם הכישורים שלך?
היכולות מתגלות לי בכל יום. כל יום שונה מקודמו ואני נפעמת מהגילוי. אני מתקשרת עם נפטרים, מתקשרת בעזרת ספר תהלים, מחוברת לתקשור עם 12 מלאכים, מתקשרת את רבי שמעון בר יוחאי, אליהו הנביא, מתקשרת דרך ספר הזוהר, מטפלת בשחזור גלגולים, רייקי יהודי, הילינג קבלי, אני לומדת היום קינסיולוגיה – שיטת טיפול קינסיולוגיה היא תורת ריפוי של הגוף והנפש המאפשרת לנו להבין את הקשר הישיר שבין בעיות רפואיות לבין לחצים, מתחים, ובעיות שהנפש שלנו חוו במהלך חייו. קינסיולוגיה התפתחה בשנים האחרונות בארץ ובעולם ומאפשרת לנו לרפא את הנפש שלעיתים פגועה בגופנו, ריפוי זה לפי תורת קינסיולוגיה מפחית משמעותית התקפים, לחצים, דלקות וסיבוכים פיזיים שגופנו חוו במהלך חייו . אני מלמדת תקשור בשיטה יחודית- הלימוד הוא אחד על אחד כאשר אני מביאה את הלומד לחיבור עם ההדרכה הרוחנית שלו בצורה מדהימה.
אני מטפלת עם תמציות קריסטלים של לייף אנרג'י.
בטיפול ההילינג שלי אני משלבת קריסטלים בעלי תדרים חזקים- חשים את הטיפול גם בקליניקה שלי וגם כאשר הטיפול נעשה מרחוק. מטפלת דרך עב' שמות- טיפול אנרגטי חזק מאוד!
קוראת בקלפי טארוט- יש לי מעל 20 סוגי טארוט שונים.
מעבירה ערבי תקשור חזקים מאוד- המסרים המגיעים מדוייקים. אני מבקשת מהמשתתפים לרשום את דברי ההדרכה שלי . התקשור עובר דרכי ואינני זוכרת את שנאמר.
אני מפענחת חלומות- מתנה נפלאה שקיבלתי .
הייחודיות שלי- אני מתקשרת לאדם ומעבירה תדרי רפוי גם מבלי שהאדם יהיה מולי- זה נעשה דרך ריפוי מרחוק ותקשור טלפוני. אני מקבלת את המסרים בצורה מדוייקת ומעבירה למבקש את התשובות הנאמרות. אני מתחברת לאנרגייה של השואל מולי נפתח מסך אנרגטי ובו אני רואה את האדם סרט אנרגטי ומעבירה לו את שנאמר. רבים שואלים אותי- איך את עושה זאת מבלי לראות אותי- זה מדהים גם אותי לדעת מה יתקבל בזמן התקשור. אני מחברת למלאכים דרך מדיטציות והחיבור חזק מאוד. היום אני עורכת טקסי חתונה רוחניים – זכות נפלאה שקיבלתי ועל כך אני מודה.

עם מי את מתקשרת? ואיך את עושה את זה?
אני מחוברת למועצת התשעה- תשעה מלאכים. מתקשרת את רבי שמעון בר יוחאי. מתקשרת את אליהו הנביא. מתקשרת את אור הבורא.
מהן התנועות שאת עושה במהלך התקשור?
אני מחזיקה ביד את ספר התהלים שלי וקריסטל שאותו אני בוחרת לפי דברי ההדרכה שלי. בזמן ההתחברות לנשמה של האדם נפתח מולי מסך אנרגטי בו מראים לי את האדם ואת חייו, מה יעודו בעולם הזה, אילו שעורים רוחניים הוא בא ללמוד בעולם הזה. אני רואה את גלגוליי האדם ויודעת לספר מדוע הוא חש כך ומה עליו לעשות. אני נכנסת לטראנס בו אני מקבלת מידעים על האדם. מתקבלים שמות, זמנים ועוד.
ספרי חוויות מרגשות שהיו לך עם אנשים שתקשרת עבורם.
אחד מאלפי המקרים שקרו- אישה צעירה התקשרה אליי וסיפרה לי שהיא סובלת מבולימיה . התחברתי למלאכים שלי והראו לי שבגלגול קודם היא הייתה אחות שעזרה לנשים שנכנסו להריון מחוץ לנישואים, נשים צעירות.. זה היה בתחילת המאה הקודמת ולאותה אחות הייתה קליניקה בבית. היא ביצעה בנשים הפלות בתי חוקיות כשמטרתה הייתה לעזור לנשים אלו מאחר ואם היו מגלים שהן בהריון מחוץ לנישואים היו הורגים או מנדים אותן. חלק מהנשים שעברו הפלות נפטרו על שולחן הניתוחים ובגלגול הזה התברר שאותה אישה סבלה מבולימיה ופחד ממראה של דם.. בעזרת טיפול הילינג ושחזור הגלגולים אותה אישה חזרה לחיים כאשר אין לה אחיזה יותר במחלה. כעבור כחודשיים בישרה לי בהתרגשות שהיא בהריון והיא בריאה.

הגיעו אלי שתי נשים שביקשו לקבל מסר מחברתן, דרך התקשור הראו לי את תאונת הדרכים שהיא עברה, התקבל מידע מדוייק לגבי אותה תאונה, בת כמה הייתה היא כאשר היא נהרגה … הן ביקשו לקבל מסר מהנפטרת ואני ראיתי שמראים לי סרט ורוד שמונח על מפרק יד.
הן התרגשו מאוד וסיפרו לי שכאשר כל חברותיה באו להלוויה שלה הן ענדו כולן סרטים ורודים על היד!! כך בישרה להן חברתן שהיא ידעה וראתה את כול חברותיה בזמן ההלוויה שלה.
מקרה מדהים קרה לי בזמן שעבדתי כשכירה- זה היה אחד מאותם ימי לחץ במשרד.. המנהל שלי קרא לי לחדרו להעביר תדריך לקראת נסיעתו לחו"ל. נכנסתי למשרדו, התיישבתי והתכוננתי לכתוב את שהכתיב לי. בעודי רושמת את הוראותיו חשתי בתנועה מאחורי גב המנהל. עמדה שם דמות… זו היתה דמות של גבר כחוש. שיערו בגון בהיר ועיניים לו בהירות הדמות לבשה בגדים בלויים ומפוספסים. שמעתי קול האומר :"סבא שלמה מוסר ד"ש"…
ניסיתי להתרכז בדברי מנהלי … כתבתי את שאמר לי אך שוב ושוב שמעתי קול האומר לי :"סבא שלמה מוסר ד"ש". שאלתי את המנהל שלי אם הוא הכיר אדם בשם שלמה.
"לא!" הוא אמר.."רונית תתרכזי במטרות שלנו .. "
חזרתי הביתה מאוכזבת מאוד. קיבלתי מסר, ראיתי דמות משמעותית אך היא לא הייתה שייכת למנהל שלי. המסר היה חד ולא ידעתי מה עושים. לפתע התקשרה אלי חברתי היקרה. סיפרתי לה שאני חשה עצבות והיא הזמינה אותי אליה לקפה.
ישבנו שתינו משוחחות על היום יום וסיפרתי לה שהיום קיבלתי מסר ואינני יודעת מה לעשות… "מה שם הדמות?" היא שאלה. אמרתי לה שלדמות קוראים סבא שלמה והוא מוסר ד"ש…
מיד זינקה חברתי מהמקום "רונית, סבא שלמה זה הסבא שלי! זה מסר עבורי!!!"
חברתי הרימה טלפו לאביה ואמרה לו שיש ד"ש מסבא שלמה.
למחרת התקשרה אלי חברתי נרגשת מאוד- "רונית את לא תאמיני!! אתמול הייתה האזכרה של סבא שלמה ואנחנו כמעט פספסנו אותה!!"
עד עכשיו, למרות שעבורו שנים אני עדיין בהלם.
איך הגיע מסר מסבא שלמה להזכיר את האזכרה שלו לבני משפחתו!!
מהו סדר היום שלך?
לאחר שאני מארגנת בבוקר את בנותיי, אני מתחברת להדרכה הרוחנית שלי בעזרת תפילות. מדליקה בכל יום נרות. אני מקבלת שיחות רבות מאנשים ומתקשרת להם בטלפון או בפגישה אישית.אני מטפלת בהילינג. אני מנהלת את פורום תקשור באתר אישה (האתר נמצא כרגע בשדרוג והפורום ייפתח שוב בקרוב) ובאתר האישי שלי ועונש לשאלות בעזרת התחברות להדרכה שלי. יש ימים בהם אני מלמדת תקשור אישי – חוויה מדהימה. אני כותבתת מאמרים, תקשורים שאני מקבלת מההדרכה שלי.
פעם בשבוע אני מתקשרת לאנשים בקו המיסטיקנים ברדיו. קוראת המון ספרי רוח ועידן חדש.
איך עשית את הצעד האמיץ הזה של לעזוב עבודה נוחה עם משכורת חודשית?
לא רבים יודעים, במשך שנים רבות הייתי שכירה ועבדתי במקומות שונים . בשנים האחרונות עבדתי במוסד ממשלתי עם משכורת קבועה ונוחה. במשך הזמן החלו יותר ויותר אנשים לפנות אליי לעזרה וראיתי שאני לוקחת ימי חופש מהעבודה כדי לטפל ולתקשר באנשים. חשתי עוצמה חזקה בכל יום בעבודה וזה התחזק מאוד. ישבתי בוכה כאשר אני יודעת שהייעוד שלי לטפל באנשים. הייתי מקבלת מסרים כל כך חזקים שנאלצתי פעמים רבות לצאת באמצע העבודה לטפל ולתקשר.
בשנתיים האחרונות בהן עבדתי , הייתי מקבלת שיחות טלפון מאנשים רבים המבקשים עזרה וידיעה זו חיזקה אותי מאוד שמקומי הוא בתקשור וריפוי אנשים. חבריי מהעבודה ניסו להניע אותי לא לעזוב. אך ביום בהיר אחד ביקשתי מסר מההדרכה שלי אם להישאר במקום עבודה בטוח זה או לעזוב. באותו רגע קיבלתי מבול של טלפונים לעזרה. לא חשבתי פעמיים, ניגשתי למנהלת משאבי אנוש בעבודתי וביקשתי להתפטר מהעבודה. נעשה לי שימוע. זכור לי שישבתי מחוץ לחדרה של מנהלת משאבי האנוש וביקשתי מסר מהבורא שאכן היעד שלי נכון. התקשרו אליי שני אנשים שביקשו עזרה וידעתי שאני בכיוון הנכון שלי!
מאותו רגע שעזבתי את עבודתי כאילו ונפתחו שערי שמיים, הטלפונים לא מפסיקים לצלצל ובאים אלי מכל רחבי הארץ אנשים לתקשור וטיפול. אני יודעת בבירור שזה היעוד שלי – תיקשור וריפוי אנרגטי.
האם אפשר ללמוד לתקשר?
בהחלט! כל אדם מרגע היוולדו מתקשר. התבוננו בתינוקות איך הם מחייכים לחלל האוויר- הם רואים ושומעים מלאכים ויישויות אור. כולנו נולדנו מתקשרים אך לא כולם מודעים לכך. חלקנו קוראים לזה אינטואיציה. בקורס האישי שאותו אני מעבירה אני מחברת להדרכה הרוחנית המתקשרת של האדם. בעזרת המלאכים שמדברים דרכי הם פותחים לאדם את העין השלישית ומחברים אותו לתקשור מדהים.
תקשור הוא כלי עוצמתי- הידע קיים בתוכנו וסביבנו. כל אחד מאיתנו הוא ערוץ. כל אחד מאיתנו נולד עם יכולת תקשור שקיבלנו כדי להתחבר להדרכה הרוחנית שלנו . לכל אדם מדריך אישי משלו המלווה אותו מיום לידתו ובמשך כל ימי חייו. תקשור הינו כלי אנרגטי שדרכו מתקבלת אינפורמציה מדריכים רוחניים, יישויות אור, מלאכים, יישויות. אני ממליצה לכולם לקרוא את הספרים הרוחניים שיש היום , הספרים הגיעו לעולם בתקשור ודרך קריאת ספרים מתחברים לאנרגיות מוארות. בקורס שלי אני מחברת אנשים לקבלת מסרים בעזרת ספר תהילים, חיבור וניקוי אנרגטי.

רונית דוד לוי בכנס תקשור
את מאושרת? מהו המתכון שלך לחיים מאושרים?
הייתי האדם האומלל ביותר בזמן שעבדתי בעבודה שלא הייתה הייעוד שלי. היום אני אדם מאושר. כל יום הוא מתנה, כל חיבור עם אנשים הוא חיבור מדהים. אני מגיעה לערבי תקשור שלי ורואה אנשים עם אור וברק בעיניים . הם מקבלים הדרכה מוארת ומדויקת עבורם.
המתכון שלי- להאמין בעצמך. לדעת שכל שאנו עוברים הוא שיעור אחד ויש השגחה עליונה, אנחנו לא לבד, אנחנו מלווים עם מדריכים ומלאכים ויש לדעת שהאושר הוא בדברים היום יומיים- בבריאות שלנו, באנרגיה שאנו מעבירים לאחרים.
יש לך טיפים לנשים שקוראות אותך?
חשבי- מה את רוצה לעשות בחייך כאן . התחילי בכל יום לבנות לעצמך תוכנית להתחבר לייעוד שלך. במקום שבו את מאושרת הוא הסימן לנכון לך. לא לעשות מה שאת מקבלת תחושה שלא נכון לך. לפני שנים רבות הלכתי למתקשר ידוע לאחר שקיבלתי מסרים וראיתי חזיונות , הלכתי אליו לקבל הדרכה להמשך דרכי- האדם הנפלא הזה מסר לי את שידעתי מזמן- את החיבור המעולה שאכן אני אמורה לעשות את שאני אוהבת ומרגישה בו הכי בבית.
דמייני כיצד את רוצה לחיות את חייך. פעלי בדחף חזק ואל תרפי ידיים. יהיו בדרך גם שלטים של עצירה, עצרי, קחי כמה נשימות והאמיני בדרכך. בדרך יהיו שינסו לעצור אותך- הקשיבי לליבך . במקום שנכון לך את תרגישי בבית. להעיז, לא לפחד.
דמיינו את עצמכם בלתי מוגבלים, עם הזדמנויות על כל צעד ושעל, וזה מה שתבראו. זכרו, אתם מושכים ללא כל מאמץ את האנרגיות שתומכות בגרסת החיים שלכם.
מה את מאחלת לעצמך מבחינה מקצועית ובכלל?
אני מאחלת לעצמי לעשות בדיוק את שאני עושה היום, להיות מוכרת בכל מקום, להתפתח בכל יום ולא לשקוט… לחבור לכמה שיותר אנשים ולהביא להם מזור ואהבה. ללמוד וללמד אנשים. לטפל בקליניקה שלי. להיות עם משפחתי וחבריי. אני יודעת שעוד אגיע רחוק.

חגית רימון

bottom of page