top of page

תהליך מפגש התקשור

1. הכנה למפגש

לקראת פגישת תקשור אבקש להכין רשימת שאלות המעסיקות אותך.
השאלות יכולות להיות מכל תחום – זוגיות, משפחה, עבודה, בריאות, ייעוד בחיים, דפוסי התנהגות ועוד. כמו כן ניתן לבקש תקשור עם אדם שנפטר, שנשמתו עברה לעולם הבא .אין הגבלה למספר השאלות. לעיתים מתוך שאלה אחת נקבל תשובה על מספר שאלות אחרות

2. פתיחה

בתחילת הפגישה אני מציגה בקצרה את התקשור, את המקור ממנו הוא מגיע ואת האופן בו מתקבלים המסרים (הכתבה, מראות, שאלות וכו'). לאחר מכן אבקש ממך לספר באופן כללי על מה שהביא אותך אליי היום.

3. חיבור

אני מנחה את ההתחברות באופן הדרגתי. נבקש להתחבר באהבה לכל אשר הננו, ולמדריכים הרוחניים שלנו.

קבלת תשובות – לאחר ההתחברות אבקש אותך לשאול את השאלה הראשונה שמעסיקה אותך ולרשום אותה. בהמשך תתקבל התשובה. לעיתים המסרים לא ברורים לנו, ואז ניתן לבקש הסבר מפורט יותר ודוגמאות. ניתן גם לבקש פתרונות ולקבל דרכים להתמודדות עם הבעיה.

 

**במקרה ומדובר באדם נוסף המעורב בנושא (בן/בת זוג, מעסיק/ה, חבר/ה או משפחה) נבקש בקול רם לזמן אותו למפגש. חלק מנשמתו יופיע ויעזור לנו להבין את התמונה במלואה.

פגישת תקשור אישית

עם רונית דוד לוי

יושב לכם משהו על הלב?

בפגישת התקשור האישית נשב פנים אל מול פנים
ותקבלו מידע לכל שאלה שתבקשו:
זוגיות, עבודה, ילדים, בריאות, מצב רגשי, מגורים ועוד ...

בואו לקבל ייעוץ והכוונה בייעוץ רוחני עם רונית

תקבלו תשובות והכוונה לכל תחום בחיים.

רונית מתקשרת מלאכים, מייעצת בעזרת תהילים, סוד האותיות.

מייעצת ומכוונת בחיים, כמו: מכירת בית, מגורים, החלפת עבודה או פתיחת עסק עצמאי. אדם שלא בטוח בבחירת בן זוגו  או שותף לעסק.

בעלת ניסיון מעל 20 שנים. מייעצת ברדיו 103 FM מיסטיקנית

ניתן לקבל תיקשור מסרים למגוון רחב של נושאים:

אהבה, זוגיות , פרנסה, 

קבלת מידע בתקשור על כל אדם 

קבלת מידע על כל נושא רונית תעביר לכם מסרים מדויקים

איך יוצרים קשר לתקשור עם רונית

מתקשרים או כותבים לרונית לווטסאפ או הודעה 052-3879802

מתאמים עם רונית מועד לשיחה.

ניתן לשלוח לווטסאפ תמונה של אדם שתבקשו לקבל עליו מידע

שיחות התקשור הן 15 דק' עד שעה לבחירתכם

קיימת אפשרות גם לבצע שיחת תקשורת באמצעות וידיאו

לפרטים נוספים ותיאום פגישה חייגו:

רונית דוד לוי מתקשרת

בזכות התקשור עם רונית דוד לוי ניתן לקבל מידע רב הפותח לאדם דרכים רבות וניתן לשנות את העומד לפניהם לדרך הטובה ביותר עבורם. לתקשור עם רונית דוד לוי יש המלצות רבות וכשפונים לרונית לקבל תקשור, יודעים שזו בחירה נפלאה לקבל תשובות.

רוצים לתאם פגישה? השאירו פרטים כאן >>

שאלות נפוצות

 • מה קורה בפגישת התקשור?
  בתחילת פגישת תקשור שנינו מתחברים לרובד הנשמה ולמדריכים הרוחניים שילוו אותנו בתהליך. המסר שמתקבל עובר קודם כל דרככם ורק אחר כך מגיע אליי. תקבלו תשובות בנושאי זוגיות, מערכת יחסים, נישואים, עבודה, קריירה, ילדים וכל שתבקשו לדעת. לכן פעמים רבות אנשים מגיעים לתובנות עצמיות תוך כדי התקשור ולפעמים עולות שאלות חדשות שלא היו שם קודם. מומלץ להכין מראש רשימת שאלות על מנת להקל את ההתמקדות במשך המפגש. המידע מתקבל לעיתים כמלל חופשי וזורם, כמשפטים מוכתבים או בצורה של חזיונות ומראות של סיטואציות שונות. החזיונות מאפשרים להדרכה שלכם להמחיש עבורכם את המצב באופן שאפשר לדמיין ויזואלית ובכך להקל על ההבנה
 • ​עם מה יוצאים מהפגישה?
  מפגישת תקשור יוצאים לרוב עם תובנות גדולות וחשיבה חדשה, עם תחושה של רוגע ושקט ואור פנימי עמוק. כמו כן יוצאים עם כלים לעבודה בבית ואפשרות אמיתית להביא לשינוי. תקבלו תשובות ומסרים בכל התחומים לשנים רבות קדימה. ​​
 • מה זה בכלל מתקשרת?
  מתקשרת הינה אישה שניחנה ביכולות מיוחדות, הן אינטואיטיביות והן על טבעיות, המאפשרות לה לתקשר עם העולם שמעבר לעולם הגשמי שבו אנו חיים. באופן זה, יכולה המתקשרת לתקשר עם מנוחים, מלאכים וישויות על טבעיות נוספות. עניין זה מאפשר למתקשרת לקבל תשובות אשר אינן בהירות לנו בעולם הזה או בשלב הזה של חיינו, ולהכווין אותנו לעבר הדרך הנכונה בה כדאי שנלך, או הפתרון הטוב ביותר במקרה של בעיה. אנשים רבים בוחרים להיעזר בשירותיה של מתקשרת, אך לעיתים, מתקשים לעשות זאת בשל מחסור בזמן או כיוון שהם חשים מבוכה לפרט את בעיותיהם בפני אדם זר. על סיבות אלה ועוד, ניתן להתגבר בקלות באמצעות תקשור בטלפון. לפניכם כל מה שצריך לדעת על מתקשרת בטלפון.
 • מה זה תקשור רוחני?
  אנו נולדים כשאנו מלווים עם מדריכים רוחניים, מדריכים אלו באים כדי לכוון את דרכנו בגלגול הזה. המדריכים יתקשרו איתנו דרך מסרים בשירים, בעלי חיים, מוזיקה , מסרים מאנשים ומסרים ממדריכים רוחניים הנמצאים סביבנו. רונית היא מתקשרת רוחנית אשר מתחברת אל ההילה שלכם , ההדרכה הרוחנית שלכם, אל ההשגחה הפרטית שלכם. רונית מעבירה מידע לכל שהתקשור הרוחני מכוון אתכם. בזכות תקשור רוחני עם רונית, תזכו לקפיצת דרך אנרגטית ופתיחה לעולמות רוחניים שיתגלו אליהם. תזכו לקבל תשובות ומסרים בכל תחום בחיים

יעניין אתכם גם

bottom of page