top of page

אודותיי - רונית דוד לוי - מתקשרת מלווה רוחנית

רונית דוד לוי מתקשרת מיסטיקנית

נולדתי במזל דלי ואני רוצה לספר לכם מעט אודות עצמי.
מאז שאני זוכרת את עצמי, ידעתי דברים על אנשים מבלי שסיפרו לי. ידעתי מי בהריון, מי תתחתן ועוד סודות.. בלילה אחד קרה לי מקרה מדהים. בשוכבי לישון הרגשתי כיצד מחזיקים את גופי יישויות אור . חשתי שיתוק . לפתע חשתי במצח שלי דלת נפתחת ולתוך ראשי החלו להקרין דמויות לבנות מבהיקות. הוקרנו סמלים לבנים בעלי צורות מדהימות. במשך זמן מה, הוקרנו לראשי הוראות מדויקות מה הייעוד שלי . קמתי נדהמת.

למחרת נסעתי עם ביתי הקטנה לפגוש חברה . בבית החברה ראיתי שולחן מעץ ועליו פרושים קלפי טארוט.. משם הדרך החלה להתגלגל בעבורי במהירות הבזק. למדתי קריאת קלפי טארוט, רייקי. שחזור גלגולים, תקשור מלאכים, הילינג. אני רואה מעבר לראייה פיזית . מספיק לדעת את שם האדם, שם אמו ותאריך לידתו. אני רואה את גוף האדם פתוח בעבורי . אני מתקשרת עם תהילים, רבי שמעון בר יוחאי, אליהו הנביא ומועצת התשעה.- תשעת מלאכים . מתקשרת את ספר הזוהר- בעוצמה חזקה!! מקבלת מסרים מדוייקים!!! מתקשרת עם קרובים שאינם בחיים! חוויה חזקה ומרגשת.

אני שומעת את קול האדם ומקבלת חזיונות עבורו. המסרים מדויקים.

 

את הידע וכוחות הריפוי רונית מקבלת בתקשור. רונית מספרת לשואל הכול אודותיו, משפחתו, נפטרים שרוצים להעביר לו מסר.

אני יכולה לומר לבן אדם מה יהיה בעתידו,. רבים סובלים מבעיות רפואיות. אם אני רואה שנשקפת סכנה לחייו של בן אדם אני מזהירה איתו בלי להפחיד.

אני בודקת אם יש על האדם עין רעה ומסירה את העין בעזרת עופרת ותפילות.

 

אני מחזיקה ביד את ספר התהלים שלי וקריסטל שאותו אני בוחרת לפי דברי ההדרכה שלי. בזמן ההתחברות לנשמה של האדם נפתח מולי מסך אנרגטי בו מראים לי את האדם ואת חייו, מה יעודו בעולם הזה, אילו שעורים רוחניים הוא בא ללמוד בעולם הזה. אני רואה את גלגוליי האדם ויודעת לספר מה עליו לעשות. אני נכנסת לטראנס בו אני מקבלת מידעים על האדם. מתקבלים שמות, זמנים ועוד.

 

הייחודיות שלי- אני מתקשרת לאדם ומעבירה תקשור  גם מבלי שהאדם יהיה מולי- זה נעשה דרך ריפוי מרחוק ותקשור טלפוני. אני מקבלת את המסרים בצורה מדוייקת ומעבירה למבקש את התשובות הנאמרות.  אני מתחברת לאנרגייה של השואל  מולי נפתח מסך אנרגטי ובו אני רואה את האדם סרט אנרגטי ומעבירה לו את שנאמר. רבים  שואלים אותי- איך את עושה זאת מבלי לראות אותי- זה מדהים גם אותי לדעת מה יתקבל בזמן התקשור. אני מחברת למלאכים דרך מדיטציות והחיבור חזק מאוד.

פעם בשבוע אני משתתפת בתוכנית רדיו ועונה לשאלות מאזינים.

כמדיום אני מעבירה מידע מהנפטרים לקרובים האהובים.

אני היום מטפלת בעזרת הילינג קבלי, רייקי, אנרגיות דוד- עוצמה חזקה וביו- אנרגיה.


הכול ממקום של אור , אהבה, נתינה מהלב. בעזרת טיפול אנרגטי רב עוצה מתקבלות תוצאות מדהימות . אנשים מדווחים לי שכאבים פסקו, נדודי שינה חלפו ועוד…
תקשור עם נפטרים- באהבה רבה.
דרכי מתקבלים מסרים מאהובים שעברו לעולמם. המסרים חדים, ונפלאים. אני מסירה 'עין הרע' בעזרת עופרת- זהו טיפול מיסטי חזק המנקה את האדם, את ההילה שלו. אנרגיות שליליות הנשלחות אלינו גורמות לעיכובים, חולשה. כאשר אתה חש תקיעות, "כלום לא הולך לי" יתכן שאנרגיה שלילית פגעה בכם. בעזרת הסרת עין הרע ניתן למנוע אנרגיות לא טובות והעלמת חסימות.

אני מטפלת עם תמציות קריסטלים בשם "לייף אנרגי". בעזרת התמציות האלו ובשלוב טפול אנרגטי, ותקשור בא מזור ללב האדם. 

מאסטר אור לבן.
קינסיולוגית ומטפלת מוסמכת בפרחי באך ,תמציות תדרים- תמציות קריסטלים.
שידרתי תוכנית מיסטיקה ברדיו 103 FM ב 2010-2013.

Lighthouse

מסלול לימודי :

 • בוגרת מרכז טבע נאות- הילינג

 • לימוד שחזור גלגולים

 • רייקי

 • ביואנרגיה

 • מטפלת בשטיפה אנרגטית מאת ד"ר נאדר בוטו

 • בוגרת לימודי קינסיולוגיה רגשית

 • טיפול בפרחי באך

 • תמציות תדרי קריסטלים

 • מטפלת NLP מאסטר פרקטישנר - מכללת רטר

 • מטפלת מוסמכת בדימיון מודרך

 • מטפלת תטא הילינג

החלו להתרחש סביב ניסים, אנשים מבקשים מידע מהמלאכים וזהו היעוד שלי.
דרך האדם שניצב מולי מתקבלת הדרכה עבורו מיישויות אור ומלאכים. מתקבלת הדרכה עבור אותו אדם ועבור משפחתו, ילדיו. מתקבלים תאריכים, תמונות עם מסרים מדהימים. נשלחתי לעזור לאנשים מכל הלב. הכול בא ממקום של אור ואהבה.

A Natural Girl
bottom of page