top of page

טיפים לקריאה בקלפי טארוט

עודכן: 26 במאי 2019


קריאה בקלפי טארוט הם כלי תקשור עתיקים, בעלי סודות וסמלים מיסטיים..

קלפי הטארוט מבוססים על 78 קלפים המבוססים על סימנים מיסטיים,נומרולוגיים, ,סמלים קבליים, אסטרולוגיים וכדומה . ישנם מגוון רחב של קלפים- קלפי אושו, קלפי טארוט צועניים, קלפים קבליים,קלפי אוראקל, קלפי מלאכים ועוד.

קריאה בקלפי טארוט משקפים ומוציאים לאור, ידע הנמצא ברובד רוחני גבוה. בקריאת קלפים ניתן להעזר לצמיחה נפשית ורוחנית והכוונה למודעות עצמית גבוהה שיכולה לעזור לנו לכיר את עצמנו, את העולם הפנימי והרוחני שסובב אותנו.

קלפי טארוט ריידר , יש בהם 78 קלפים . והיא מחולקת לשני חלקים עיקריים – הארקנה הגדולה והארקנה הקטנה. " בסדרה זו מיוצגים תהליכים רוחניים פנימיים עמוקים אותם חווה האדם במשך חייו. , ויהיו כאלה שיקבילו אותם ל-22 האותיות של ה-א'-ב'. הארקנה הבכירה עוסקת בעולם הרוח, כלומר בתכנון, ברצון, במאווים.

כדי להוריד את הרצון למציאות מגיעים לארקנה הקטנה". יש לזכור אנו היוצרים של מציאות חיינו, ובידנו היכולת לשנות ולהשתנות. "הכול צפוי והרשות נתונה"


קריאה בקלפי טארוט - רונית דוד לוי מתקשרת מיסטיקנית

ייעוץ רוחני וקריאה בקלפי טארוט

רונית מייעצת דרך קריאה בקלפי טארוט. רונית מבצעת פתיחה בקלפי טארוט במטרה לקבלת המידע דרך ראייה רוחנית ,מיסטית. הפתיחה נעשית בייעוץ טלפוני או בפגישה אישית בקליניקה .

רונית עוסקת בייעוץ ומתן הדרכה והכוונה מבחינה רוחנית ומיסטית באמצעות תקשור ,פתיחה בתהילים ,קלפי טארוט, שימוש בכוח האותיות לפי הקבלה.

רונית מציעה שיחות ייעוץ וטיפול הכוללות ריפוי רוחני, פתרון חלומות,התמודדות עם משברים ועוד. אם אתם רוצים לקבל החלטה נכונה לגבי נושא מסוים: בריאות , אהבה, קריירה,כספים,פתיחת עסק, לימודים ועוד, צרו קשר עוד היום לקביעת פגישת יעוץ..


מיסטיקנית לקריאה בקלפי טארוט

"מיסטיקה" הנה למעשה מילה הנגזרת מהמילה היוונית "מיסטיקוס".

משמעותה של מילה זו ביוונית הינה הסתרה או סגירה. המיסטיקה מתקשרת לשני אופנים של סגירה: סגירת הפה וסגירת החושים. כלומר, המיסטיקה עוסקת בדברים העוברים בלחישה, ובכאלה שאינם נתפסים עבורנו באמצעות חמשת החושים הרגילים. למעשה, המיסטיקה הינה תחום המתעסק בעולם הרוח, ולא במדידה או בעולם הפיזי. באמצעות המיסטיקה, ניתן גם לנבא דברים באשר לתופעות שבעולם החומר.

לשם מה אנו זקוקים למיסטיקנית?

לעיתים קרובות, אנשים רבים נמצאים במעין צומת דרכים בחייהם, בה הם אינם יודעים כיצד לבחור או באיזה כיוון עליהם ללכת. על אף שניתן לעשות חישובים שונים ולקבל החלטות מושכלות על סמך בחינת האפשרויות השונות, לעיתים, החיים מזמנים לנו שינויים רבים, עליהם לא נוכל לשלוט גם כאשר ננסה לקחת בחשבון את כל האופציות העומדות בפנינו.

בדיוק במצבים כאלה, אנו נצטרך להיעזר בשירותיו של אדם בעל אינטואיציה חזקה, אשר יוכל להכווין אותנו באשר לדרך הנכונה ביותר בה עלינו ללכת. ניתן לעשות זאת באמצעות שלל שיטות שונות, כמו למשל פתיחה בקלפים, פתיחה בתהילים, קריאה בקפה ואף תקשור עם עולמות אחרים.

כיצד נבחר מיסטיקנית טובה?

היות ועולם המיסטיקה, בניגוד לעולם המדעים, הוא אינו עולם המוכר על ידי האקדמיה ולמיסטיקנים השונים אין דיפלומה, לעיתים קשה מאוד לבחור מיסטיקנית טובה שתוכל לסייע לנו – בייחוד לאור העובדה כי קיימים שרלטנים רבים בעולם זה. לכן, בעת בחירת המיסטיקנית, יש לשים דגש על מספר דברים חשובים:

• המלצות – תמיד כדאי ורצוי להיעזר בהמלצות של מכרים, חברים או קרובי משפחה, אשר חוו את התהליך בעבר.

• קטעים מוקלטים – מיסטיקניות רבות מקליטות לעיתים את פגישותיהן, באישור הלקוחות כמובן. ניתן למצוא קטעים מוקלטים, להאזין ולהתרשם.

• אינטואיציה – ביחוד בתחום זה, אין כמו האינטואיציה שלכם, שתספר לכם באופן בהיר ומוחלט באיזו מיסטיקנית עליכם לבחור. על מנת שתוכלו להתרשם, מומלץ לקבוע פגישה עם המיסטיקנית לפני פגישת הייעוץ.

473 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page