top of page

חיבור למלאכים-חניכות אנרגטיות

חיבורי מלאכים - עם המתקשרת רונית דוד לוי

 

היקום מביא אותך למסע התפתחות נפלא.
הגעתם לעמוד הזה בהתפתחות רוחנית מואצת אתם מקור של אור והתעוררות רוחנית לאחרים.

לפרטים נוספים המשיכו לגלול.

ronit

למעלה מ 20 שנים בעולם התקשור בישראל

רונית דוד לוי הינה מיסטיקנית ,מתקשרת הילרית מומלצת, עם וותק של מעל 20 שנים בתחום.

אני קוראת לכם להצטרף אליי ולקבל את קריאת המלאכים. זו העת לצאת למסע של גילוי עצמי, ריפוי והארה. המלאכים מציעים חיבוק מיוחד שינחה אותנו אל עבר חיים של הגשמה, שמחה וצמיחה, כך שמדובר על מסלול שיטיב עם כל אחד מאתנו. אל תפחדו לחלום, כל אחד יכול לגלות את האני המשופר שלו הודות לאיכויות המלאכים והחיבור השמיימי.

44.jpg
Calm Sea

חיבורי מלאכים

החיבור המלאכי היא למעשה מדיטציה מיוחדת, חיבור לאנרגית מלאכים בה אנו זוכים למפגש והדרכה שמימית בצורה שמשתלבת עם הקיום האנושי.

מדובר על מסע של התעוררות רוחנית והתייחדות עם המלאכים שנמצאים אי שם בשמיים, באופן שמשאיר אותנו טעונים באנרגיות חיוביות נדירות. בין קולות ולחישות המלאכים והזוהר העדין של נוכחותם תמצאו מקלט לנשמתכם, מקום בטוח של ליטוף אלוהי.

 

אני מזמינה אתכם לגלות את הנתיב הזוהר של אור המלאכים, שמציעים תמיכה בלתי מעורערת, אהבה חסרת גבולות וחוכמה עמוקה. שכן, החיבור בין שמיים לארץ, חול לקודש ונפש לרוח מסייע לנו לנווט טוב יותר במסע החיים. בהדרכתי העדינה תזכו לרקום קשר קדוש עם הממלכה השמיימית, בה מתרחשים ניסים וברכות.

 

זהו המקום שבו הלבבות מתנקים מכל רוע, עם רוחות מורמות וקרני ברכה שמזינות אותנו באור אהבת המלאכים. הנפש שלכם תמריא אל על במסע מרגש אל המחוזות הזוהרים של התודעה המלאכית.

 

פתחו את הלב לאינסוף האפשרויות הממתינות לכם!

Third Eye

חיבורי מלאכים – ההזדמנות להתחבר לאלה ששומרים עלינו

עבור כל מי שמחפש אחר הארה או תמורה עמוקה, חיבור מלאכי יהיה לצעד מתבקש. אני קוראת לכם להצטרף אליי ולצאת למסע מקודש של גילוי עצמי ואיחוד עם המלאכים שנמצאים שם למעלה. באמצעות תרגול של מדיטציות מודרכות וחניכות אנרגטיות, נקל על החיבור העמוק שביניכם לבין התחום השמיימי.

 

חיבור מלאכי הוא רגע בו אנו טובלים את עצמנו בחיבוק העדין והזוהר של אנרגיות מיוחדות, בהן יש מן הריפוי, ההעצמה והצמיחה הרוחנית. בכל סשן נפגוש בהזדמנות ייחודית להעמיק אל תוך המסתורין של ממלכת המלאכים, מה שיאפשר לנו להעיר פוטנציאלים שרדומים בתוכנו. אני מזמינה אתכם לפגוש מקרוב את החוכמה העמוקה והאהבה הבלתי מותנית שהמלאכים מציעים.

 

בכל סשן תחוו שינוי תודעתי עמוק, שיפתח את הלב, הנפש והמוח לאפשרויות חדשות.

ומי הם המלאכים?

1. שרף הילת הורד: תצית בכם להבה של אהבה ללא תנאים, ותטפח חמלה וריפוי במערכות יחסים.
2. המלאך מיכאל: יסייע לכם לאמץ גישה של אי-שיפוטיות והדרכה רוחנית, עם קישור לערוצים גבוהים יותר ולהארה.
3. המלאך גבריאל: יגלה לכם על שמחה ויצירתיות, בכך שיסייע ליישר קו עם המטרה האמיתית והחוכמה האינטואיטיבית שלכם.
4. המלאך אוריאל: יסב את תשומת ליבכם ליופי הפנימי והחיצוני, ויטפח קבלה עצמית, יצירתיות והרמוניה.
5. המלאך רפאל: יעזור לכם למצוא את האומץ לצעוד בנתיב האמת והריפוי, תוך חיבוק השינוי ואיתור האיזון.
 

1

ישנם שני מסלולים

Abstract Linear Background

מסלול מאסטר חונך | Master Facilitator 

במידה ותרצו לחלוק את המתנה של הקשרים עם המלאכים, להיות בעצמכם חונכים מסלול זה הוא האופציה הטובה ביותר עבורכם.

מדובר על הנחיה שמעניקה הכשרה מקיפה לאלה שמעוניינים להפוך למנחים בעצמם. המסלול אידיאלי עבור מטפלים ומנחים מנוסים, וכן עבור אלה שרוצים להעניק לאחר. יחד נתעמק בטכניקות ובכלים שדרושים כדי להנחות אחרים במסע לחיבור המלאכי.

במשך חמישה מפגשים תקבלו הכשרה מעמיקה שתלמד אתכם כיצד לטפח את הקשרים עם המלאכים, ובעיקר – איך להעביר אותם הלאה בחונכות.

Abstract Linear Background

Practitioner | מסלול פרקטישיונר 

מאפשר לכם להתעמק במעמקי הנפש והנשמה, עם יציאה למסע אישי של חיבור מלאכי. מסלול זה מיועד לאנשים המבקשים להעשיר כל היבט בחייהם בערך של ממלכת המלאכים.

בחמישה מפגשים שיוקדשו כל אחד למלאך אחר, תקבלו הדרכה, הכוונה ותובנות מעמיקות. כל פגישה מותאמת לצרכים הייחודיים שלכם, ומתבצעת בטלפון או באמצעות זום. אני אוביל אתכם במדיטציות מודרכות ובחניכות אנרגטיות, ויחד נברא מרחב מקודש שיאפשר קשר עמוק ומתמשך עם המלאכים. עד סוף המסלול תצאו עם תחושת מודעות מוגברת, חיבור טוב יותר למלאכים ומטרה חדשה תעמוד לנגד עיניכם.

שאלות נפוצות ותשובות

 • מה קורה בפגישת התקשור?
  בתחילת פגישת תקשור שנינו מתחברים לרובד הנשמה ולמדריכים הרוחניים שילוו אותנו בתהליך. המסר שמתקבל עובר קודם כל דרככם ורק אחר כך מגיע אליי. תקבלו תשובות בנושאי זוגיות, מערכת יחסים, נישואים, עבודה, קריירה, ילדים וכל שתבקשו לדעת. לכן פעמים רבות אנשים מגיעים לתובנות עצמיות תוך כדי התקשור ולפעמים עולות שאלות חדשות שלא היו שם קודם. מומלץ להכין מראש רשימת שאלות על מנת להקל את ההתמקדות במשך המפגש. המידע מתקבל לעיתים כמלל חופשי וזורם, כמשפטים מוכתבים או בצורה של חזיונות ומראות של סיטואציות שונות. החזיונות מאפשרים להדרכה שלכם להמחיש עבורכם את המצב באופן שאפשר לדמיין ויזואלית ובכך להקל על ההבנה
 • ​עם מה יוצאים מהפגישה?
  מפגישת תקשור יוצאים לרוב עם תובנות גדולות וחשיבה חדשה, עם תחושה של רוגע ושקט ואור פנימי עמוק. כמו כן יוצאים עם כלים לעבודה בבית ואפשרות אמיתית להביא לשינוי. תקבלו תשובות ומסרים בכל התחומים לשנים רבות קדימה. ​​
 • מה זה בכלל מתקשרת?
  מתקשרת הינה אישה שניחנה ביכולות מיוחדות, הן אינטואיטיביות והן על טבעיות, המאפשרות לה לתקשר עם העולם שמעבר לעולם הגשמי שבו אנו חיים. באופן זה, יכולה המתקשרת לתקשר עם מנוחים, מלאכים וישויות על טבעיות נוספות. עניין זה מאפשר למתקשרת לקבל תשובות אשר אינן בהירות לנו בעולם הזה או בשלב הזה של חיינו, ולהכווין אותנו לעבר הדרך הנכונה בה כדאי שנלך, או הפתרון הטוב ביותר במקרה של בעיה. אנשים רבים בוחרים להיעזר בשירותיה של מתקשרת, אך לעיתים, מתקשים לעשות זאת בשל מחסור בזמן או כיוון שהם חשים מבוכה לפרט את בעיותיהם בפני אדם זר. על סיבות אלה ועוד, ניתן להתגבר בקלות באמצעות תקשור בטלפון. לפניכם כל מה שצריך לדעת על מתקשרת בטלפון.
 • מה זה תקשור רוחני?
  אנו נולדים כשאנו מלווים עם מדריכים רוחניים, מדריכים אלו באים כדי לכוון את דרכנו בגלגול הזה. המדריכים יתקשרו איתנו דרך מסרים בשירים, בעלי חיים, מוזיקה , מסרים מאנשים ומסרים ממדריכים רוחניים הנמצאים סביבנו. רונית היא מתקשרת רוחנית אשר מתחברת אל ההילה שלכם , ההדרכה הרוחנית שלכם, אל ההשגחה הפרטית שלכם. רונית מעבירה מידע לכל שהתקשור הרוחני מכוון אתכם. בזכות תקשור רוחני עם רונית, תזכו לקפיצת דרך אנרגטית ופתיחה לעולמות רוחניים שיתגלו אליהם. תזכו לקבל תשובות ומסרים בכל תחום בחיים
bottom of page