top of page
Tarot Reading
Dowsing Pendulum over Tarot

פתיחה בקלפי טארוט

אל תאמינו לכל מה שאומרים לכם, רק אתם אחראים על הגורל והעתיד שלכם. אז איך למרות זאת, קלפי טארוט עדיין יכולים להשפיע על הבחירות שתעשו בחיים? ולמה עדיין במאה ה-21 משפטי מוטיבציה ברשתות החברתיות לא מסייעים לנו במציאת פתרון? ובכן, על מנת להכנס אל חדרי הנפש והתת-מודע שלכם, יש רק דרך אחת מכוונת.

 

רונית דוד-לוי, מתקשרת ומלווה רוחנית, תענה לכם על כל השאלות בנוגע לפתיחת קלפי טארוט ואיך נוכל אף לעשות זאת באופן עצמאי.

מחירים

רבע שעה - 150 ש"ח

חצי שעה - 250 ש"ח

50 דקות -      400 ש"ח

מעוניינים בפתיחה? חייגו עכשיו ונתחיל:

רוצה לקבוע פגישה?

מהם קלפי טארוט?

בשביל להבין את משמעות של קלפי הטארוט (Tarot), אנחנו צריכים לחזור כמה שנים אחורנית אל ימי הביניים בהם הומצאו אותם קלפים ולא לאותה מטרה שאנחנו בכלל מכירים היום. אומנם קיימות כמה גרסאות למקורן של קלפי הטארוט, אך אנחנו ננסה להביא לכם את המקורית ביותר, שמספרת כי אותם קלפים שימשו בעבר כמשחק הדומה לברידג', ומקורן הוא בצפון איטליה בערך מאמצע המאה ה-15.  את הציורים של הקלפים, היו בוחרות האליטות באותה תקופה עבור חגיגה של אירועים מיוחדים כמו ניצחון, חתונה וכדומה. 

 

חפיסת קלפי הטארוט מאז ועד היום מכילה 78 קלפים בדיוק, ובימים אלו הם בהחלט לא משמשים עבור משחק.  כבר במאה ה-18, ברחבי אירופה החלו לפתח את קלפי הטארוט לקלפים עם משמעות וסמלים המתארים מצבים מורכבים ואישיים בחיי האדם. במחקרים שנעשו באותה תקופה, היה ניתן למצוא קשר הדוק בין קלפי טארוט לאלמנטים שונים מהקבלה, הנומרולוגיה, האסטרולוגיה, המיתולוגיה ועוד. על ידי חוקרי נפש, תיאור הקלפים הווה צורת מחשבה בתת מודע וכניסה של פסיכולוגים  אל נפש האדם.

פתיחת קלפי טארוט  - שיטת הפריסה

ישנן כמה שיטות לפריסת קלפי הטארוט, זה משתנה בהתאם לאדם שמבצע עבורכם את הפריסה. כאשר מתקשרת מקצועית עם ראייה רוחנית ומיסטית מבצעת פריסה של קלפי טארוט, היא יכולה לקבל המון מידע נסתר מהתת מודע של האדם אשר שאל שאלה, זאת על ידי שדה אנרגיה שהוא משדר. בכך פתיחת הקלפים תכוון את המתקשרת למידע נסתר מהעין ולראייה אל תוך נפשו של האדם השואל. 

 

את פתיחת הקלפים ניתן לבצע גם באונליין, בשיחת טלפון או בזום וגם על ידי מפגש פרונטלי ההתחברות היא דרך השם של האדם על פי שאלתו, השאלה יכולה להיות על האדם עצמו או אפילו על אדם אחר, ועדיין לקבל תשובות רלוונטיות. לרוב השאלות שישאלו, יהיו קשורות בעתיד או בשינוי שעומדים בפניו, זה יכול להיות על זוגיות ומערכות יחסים, מצב כלכלי, קריירה, ייעוד בחיים, התפתחות אישית ועוד. 

Tarot Cards

כיצד פתיחת קלפי טארוט משפיעה על העתיד שלנו?

המתקשרת והמלווה הרוחנית, רונית דוד-לוי מספרת: "היה בחור צעיר שהגיע אלי על מנת לקבל הכוונה רוחנית, הוא החל ללמוד הנדסה אבל הרגיש מדוכא מכך ורצה לדעת מה עליו לעשות והיכן טעה בדרך. הקלפים שפתחתי עבורו, פירשו כי היעוד הנשמתי שלו זה בכלל לעבוד במקצוע הקשור בטיפול. לאחר כמה שנים אותו בחור חזר אלי וסיפר לי שבזכות ההכוונה שקיבל מהקלפים, הוא החליט לשנות תחום וכיום הוא עובד במקצוע שהוא אכן מאושר בו."

רונית מוסיפה: "המטרה היא פשוט להאיר, לכוון, להציף לשטח דברים שנסתרים מן העין. הקלפים לא אמרו לו מה עליו לעשות, אבל הם כן העלו בפניו בעיות פנימיות שלא צפו מולו כראוי עד אותו רגע ולכן לא מצא להן פתרון. אם הולכים לתחום הזוגי, ולמישהי יש בן זוג שהיא לא מצליחה להבין את ההתנהגות שלו ויש ביניהם קצר בתקשורת לדוגמא, גם כאן הקלפים יוכלו לכוון אותה בכמה דרכים לדבר עם בן זוגה כך שתיווצר ביניהם הבנה  ואף להגיע עימו לפתרון."

בזכות קריאת הקלפים האנרגיה משתנה, זאת אומרת - האדם יודע איך להתנהל באופן יעיל לאחר מכן מול הבעיה שהייתה לו ולא היה מודע אליה עד לאחר הפתיחה. אומנם קלפי הטארוט אכן עוזרים בהכוונה לגורלנו והעתיד שלנו, אך חשוב לזכור כי הם מפרשים בעיקר את התהליכים שאנו עוברים באותה תקופה בחיים, חושפים את הנפש הפנימית שלנו של אותה נקודת זמן. פתיחת הקלפים לא תוכל להחליט או להכריע על גורלנו או להגיד לנו כיצד לפעול, אבל כן יהיה לנו קל יותר להיות מודעים לתהליך שאנו עוברים, ולהגיע למסקנות והחלטות נכונות יותר.
 

אכן אתם יכולים לעשות זאת גם לבד, עם הידע הנכון תוכלו לקבל תשובות מכוונות לשאלות שלכם. על מנת שתוכלו לקבל את התוצאות האמינות והנכונות לכם, מומלץ שתלמדו כיצד לבצע פריסת קלפים בצורה נכונה ועל ידי מקורות ופירושים לכל הקלפים, כך גם הפתיחה תהיה אמינה.

כבר בשלב בו נשאלת שאלה, חשוב לשים לב לכמה דגשים על מנת לקבל תשובה ברורה :

 

  • ניסוח חיובי - על מנת לקבל תשובה נכונה יותר ואף חיובית עבורכם, השתדלו לנסח את השאלה שלכם באופן חיובי. לדוגמא, אם אתם נמצאים בקשר זוגי וחוששים מפרידה, עדיף שתשאלו "האם הזוגיות שלי נמצאת במקום טוב?" מאשר, "האם בן הזוג שלי יפרד ממני?"
     

  • נקודת זמן - ברוב הפעמים השאלות יהיו על העתיד שלנו, ומכיוון שהוא רחוק יחסית וישנה דרך ארוכה בה עוד תעברו, חשוב לדייק בזמנים ולהגדיר אותם בעת ניסוח השאלה. לדוגמא, עדיף שתשאלו "האם אמצא עבודה בחודשיים הקרובים?", מאשר, "האם אמצא עבודה בקרוב?"
     

  • שאלה ממוקדת - על מנת שתוכלו לקבל תשובה מדויקת, אתם חייבים שהשאלה שלכם תהיה כמה שיותר ברורה וממוקדת וגם ללא מגוון אפשרויות. לדוגמא, עדיף לשאול "האם כדאי לי לעבוד בתחום הסייבר?" מאשר, "האם להמשיך לעבוד במפעל או ללכת לתחום הסייבר?"

 

רונית דוד-לוי אומרת: "ניתן לפתוח קלפי טארוט באופן עצמאי, אך הייחודיות בלעשות זאת עם מתקשרת בעלת ניסיון בפריסה, היא יכולת התקשור שלי יחד עם ידיעה מאוד גבוהה. זה לא רק הקלפים, זה תקשור גבוה שמתבצע תוך כדי פתיחת הקלפים."

 

אין אדם שלא הגיע לשלב בחיים, בו הוא מרגיש במכשול רציני או בצומת דרכים שהמסלול הנכון אינו ברור לו. כמה תסכול ובלבול זה יוצר עבורנו, ותחושה של אי ודאות לעתיד שלנו. אך הפתרון לכך קיים, וחשוב שגם תכירו אותו, כי הוא בעצם אתם בלבד - הנפש הפנימית שלכם וההצפה של התת-מודע. צריכים הכוונה לשאלה שלא עוזבת אתכם? רוצים לדעת עוד על קלפי טארוט? צרו איתי קשר ואחזור אליכם כבר היום. 

האם ניתן לעשות זאת באופן עצמאי?

יעניין אתכם גם

bottom of page