חיפוש
  • רונית דוד לוי

מהי קינסיולוגיה

עודכן ב: 26 מאי 2019

קינסיולוגיה היא שיטת אבחון וריפוי המתבססת על שימוש במבחן שרירים לגילוי וסילוק מחסומי גוף ונפש הגורמים לחוסר איזון בגוף. בטיפול ממזגים בין גוף, רוח ונפש. מקור השם קינסיולוגיה במילה היוונית Kinessis, שפירושה תנועה.

במדעי הרפואה השונים הקינסיולוגיה היא חקר השרירים והתנועה של הגוף. במקצועות הבריאות, החינוך והלמידה המשלימים, הקינסיולוגיה היא גישה כוללת לאיזון מערכת התנועה ויחסי הגומלין בין מערכות האנרגיה השונות של האדם.


קינסיולוגיה מוגדרת כחקר הגוף בתנועה. קינסיולוגיה עוסקת בטכניקות פשוטות אך מעמיקות לשליטה בקשר מוח אוגוף לשם תפקוד משופר. הטיפול כולל בתוכו עקרונות וטכניקות מקינסיולוגיה יישומית, אקופונקטורה,תיאוריית האנרגיה, חקר המוח, ניהול, ניתוב לשוני פיזיולוגי , עבודת גוף.

בטיפול מזהים חסימות אנרגטיות, רגשיות ופיזיות המונעות מהאדם את יכולת הלמידה. כפי שחושפים מחקרים שונים, כולנו נושאים אתנו מעמסה שמעולם לא היינו מודעים לה באופן הכרתי- אולי לידה טראומטית, פחד משינויים. מילים ודעות מן העבר אשר חיים בתוכנו אי שם בתת המודע שלנו, הם אלה שמתחברים למערכת האמונות שלנו ויש להם כוח למנוע מאיתנו ולעצור אותנו מלהשיג את מה שאנו רוצים ע"י הכחשה מתמדת.

#קינסיולוגיה #אנרגיה #שדהאנרגיה

18 צפיות0 תגובות
  • Facebook
  • YouTube

  052-3879802 כל הזכויות שמורות לרונית דוד לוי © 

המידע המתוקשר הניתן על ידי רונית הינו בגדר המלצה בלבד. אין לראות בתכני האתר משום המלצה ו/או ייעוץ מקצועי מכל סוג. על אף מאמצים למנוע זאת, המידע באתר עלול להיות חסר, שגוי, או בלתי מעודכן. מוסכם על המשתמש כי לא תיהיה להם כל טענה, תביעה או דרישה כלפי בעלת העסק (רונית דוד לוי).

צרו עמי קשר 052-3879802