top of page

אנרגיות שליליות? 3 שיטות לטיהור העסק

אם אתם מרגישים כי כבר תקופה ארוכה שדברים לא עובדים כפי שתכננתם בעסק, הרבה ויכוחים בין העובדים ותחושות לא נעימות שנוצרות במקום העבודה, יש פתרון שיכול לעזור לשינוי האווירה בעסק שלכם בקלות - טיהור אנרגטי של העסק מאנרגיות שליליות. יש מקרים בהם שיחות בין העובדים או שינויים מהותיים במקום העבודה לא יעזרו, זה סימן שיש צורך בשינוי רוחני וטעינה מחודשת של אנרגיות חדשות וחיוביות בעסק.איך אנרגיות משפיעות על מקום העבודה?


אצל כל בני האדם קיים גרעין של גופי תודעה אנרגטיים הסובבים אותם, גופים אלה רגישים מאוד לתחושות שלנו ולנשמה של כל אדם. ישנה השפעה אנרגטית רעה כאשר אנחנו חשים באנרגיות שליליות פנימית או חיצונית מאנשים הסובבים אותנו. בנוסף, ישנם מצבים בהם ההשפעה עוברת בין האנשים ויוצרת מצב לא מאוזן וריבוי אנרגיות שליליות.


אנרגיות שליליות משפיעות עלינו במצבי הרוח, בהתנהגות, בצורת החשיבה ואף יכולות לגרום לחולי. בעקבות כך, גם במקום העבודה ההשפעה יכולה לפגוע קשות בתפקוד ואף גם בהתנהלות של עובדים אחרים. אותן אנרגיות יגרמו ללחץ מיותר בעבודה, עייפות, חוסר סבלנות ועצבים.3 שיטות נפוצות לטיהור העסק


רגע לפני תחילת התהליך, מומלץ להכין את העובדים והעסק לכך. תהיו מוכנים ופתוחים לשינוי והתחלות חדשות, המטרה היא לטהר ולנקות את כל העבר והדברים השליליים או אלו שהשפיעו בצורה לא נכונה על חייכם. ישנן כמה שיטות מדהימות לטיהור אפקטיבי ויעיל לעסק אשר תוכלו אפילו לעשות בעצמכם:


1. זימון ושמירה על אנרגיה חיובית


יש לכם את האפשרות לעשות את השינוי בעצמכם, על ידי חשיבה חיובית במקרים בהם יש השפעה של אנרגיה שלילית או שימוש במילים חיוביות, כל זה יכול למנוע את ההשפעה של האנרגיות השליליות. בנוסף, אנרגיות פנימיות מגיעות מאורח החיים שלנו, אם זה שינה מספקת, פעילות ספורטיבית לחיזוק הגוף וטעינת אנרגיות ועוד.


כמובן שזה טבעי שנרגיש מדי פעם עצובים או מתוסכלים וזה ישפיע עלינו אנרגטית, אך צריך לדעת גם איך להתמודד עם כל אותם תחושת על מנת לא לשקוע בתוכם. רק ברגע שתצליחו להוציא החוצה את כל האנרגיות השליליות, תהיו מוכנים לשינוי חיובי.


2. ניקיון וסדר בחלל העבודה


כחלק מתהליך הטיהור, הדבר החשוב ביותר להוצאת האנרגיות השליליות הוא ליצור סביבה נקיה, חדשה ונעימה. בכך שאתם משאירים את כל הדברים הלא טובים, המלוכלכים, הלא שלמים מאחור אתם פותחים פתח לדברים חדשים וטובים יותר. ככל שמבלים יותר זמן בסביבה שהיא מבולגנת ולא נקייה ניתן להרגיש בתחושות שליליות שקשה להיפטר מהן.


- תזרקו כל דבר ישן שאין בו שימוש, תקול או שבור

- תוציאו מסמכים ישנים או תיקיות שאין בהם צורך

- תנקו את כל האבק והלכלוך ופתחו את כל החלונות לאוויר נקי

- לשטוף היטב את העסק עם מי מלח ולאחר מכן שוב עם מים או סבון בלבד

- ניתן להוסיף צמחים ולהזיז רהיטים על מנת ליצור מרחב נעים ומרווח יותר


3. נרות לשריפה אנרגטית


על ידי פיזור של נרות ברחבי העסק, בעיקר באזורים או משרדים בהם אתם מרגישים כי יש צורך רב יותר. האש של הנר בעצם שורפת את האנרגיות השליליות ויוצרת ניקוי אנרגטי, במצבים בהם העשן של הנר הוא שחור, יש להמתין עד שיעלם. לאחר מכן פותחים את החלונות במרחב על מנת לתת לאנרגיות חדשות ואוויר נקי להיכנס.


טיהור העסק שלכם צריך להגיע מכוונה לשינוי אמיתי ורצון להכניס השפעה חיוביות וטובה עבור כל העובדים. יש לכם מספר כלים פשוטים ועוצמתיים לטיהור אנרגיות שליליות, אם לא תנסו לעולם - לא תדעו איזה מהפך זה יכול לעשות לכם וליתר העובדים, גם בחיים האישיים. אם ניסיתם את כל השיטות היעילות ואתם לא בטוחים כי זה אכן עבד כראוי, מוזמנים ליצור קשר את מתקשרת אשר תכוון אתכם לדרך הטובה ביותר לאורח חיים באנרגיות חיובית!

879 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page